Over Reinders

Do not delete this link

Shtum

Jem Lester - Paperback / softback - 320 pagina's
Details
Shtum is de aangrijpende debuutroman van Jem Lester over familie, autisme en de Tweede Wereldoorlog. Een aanrader voor liefhebbers van Graeme Simsion en Jonathan Safran Foer. Ben Jewell is aan het eind van zijn Latijn. Zijn tienjarige zoon, Jonah, heeft nog nooit een woord gezegd. Dus wanneer Ben en Jonah noodgedwongen moeten intrekken bij Bens bejaarde vader, worden drie generaties mannen – een die niet kan praten, twee die niet willen – tot elkaar veroordeeld. Terwijl Ben als alleenstaande ouder worstelt met de goede bedoelingen van maatschappelijk werkers, ontdekt hij veel over zichzelf, zijn zoon en het verleden van zijn vader. ‘Grappig en hartverscheurend. Fans van Het Rosie Project en De schok van de val zullen dit boek omarmen.’ The Independent ‘Een duisterder, droeviger versie van Het wonderbaarlijke voorval met de hond in de nacht, maar net zo ontroerend.’ The Observer
Verschijningsdatum
9-5-2018
ISBN
9789021022888
Artikelnummer: 9789021022888